Program a výsledky

Región VÝCHOD, základná časť

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
0:6
15.09.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:3
16.09.2021
HK Sabinov HK Sabinov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:0
25.09.2021
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Košice HC Košice
1:5
02.10.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:0
09.10.2021
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
16.10.2021
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Prešov Penguins Prešov Penguins
:
23.10.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:5
30.10.2021
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Ľubovnianski Rytieri HC Ľubovnianski Rytieri HC
0:6
06.11.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
0:6
13.11.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:4
17.11.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
27.11.2021
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
04.12.2021
Ľubovnianski Rytieri HC Ľubovnianski Rytieri HC
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
11.12.2021
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
:
18.12.2021
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
:
08.01.2022
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Sabinov HK Sabinov
:
15.01.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
:
22.01.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
29.01.2022
HC Košice HC Košice
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
15:40
05.02.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
11:30
12.02.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
19.02.2022
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
26.02.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
05.03.2022
Ľubovnianski Rytieri HC Ľubovnianski Rytieri HC
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
12.03.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
19.03.2022
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
15:40
26.03.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
02.04.2022
Ľubovnianski Rytieri HC Ľubovnianski Rytieri HC
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
11:30
09.04.2022
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:45
14.04.2022
HK Sršne Košice HK Sršne Košice