MMN
MMHK Nitra
|
2
|
SBM
SLOVAN Bratislava - mládež
|
Turnaj O pohár olympijských nádejí v kategórii "STARŠÍ ŽIACI A" | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 5 | 10 |
2 | HC Košice | 5 | 7 |
3 | HOBA Bratislava | 5 | 6 |
4 | MHA Martin | 5 | 4 |
5 | BARANI Ban.Bystrica White | 5 | 2 |
6 | HK ŠKP Poprad | 5 | 1 |
Región ZÁPAD, Starší žiaci A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 26 | 48 |
2 | HOBA Bratislava | 26 | 47 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 26 | 46 |
4 | MMHK Nitra | 25 | 35 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 26 | 27 |
6 | MHKM Skalica | 26 | 27 |
7 | HK Gladiators Trnava | 26 | 25 |
8 | HOKEJ Nové Mesto n/V | 24 | 22 |
9 | HC Topoľčany | 26 | 17 |
10 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 25 | 16 |
11 | HK Levice | 24 | 15 |
12 | HC Lamač | 23 | 12 |
13 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 26 | 10 |
14 | HK Iskra Partizánske | 25 | 7 |
Región STRED, Starší žiaci A - MODRÁ SKUPINA | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 12 | 21 |
2 | Draci Liptovský Mikuláš | 12 | 16 |
3 | HC 07 Detva | 12 | 13 |
4 | HKM Zvolen - mládež | 12 | 10 |
5 | MHK Ružomberok | 12 | 10 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 8 |
7 | BARANI - Ban.Bystrica Red | 12 | 6 |
Región STRED, Starší žiaci A - BIELA SKUPINA | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI Ban.Bystrica White | 14 | 24 |
2 | MHA Martin | 14 | 21 |
3 | VLCI Žilina | 14 | 19 |
4 | MHK Dolný Kubín | 14 | 17 |
5 | MŠK Púchov | 14 | 12 |
6 | HK Spartak Dubnica | 14 | 10 |
7 | MŠHK - mládež Prievidza, n.o. | 14 | 9 |
8 | SPORT TREND Žiar n.Hronom | 14 | 0 |
SŽ "A" NADSTAVBA 1-8, REGIÓN STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI Ban.Bystrica White | 14 | 24 |
2 | MHA Martin | 14 | 23 |
3 | HK Brezno | 14 | 19 |
4 | VLCI Žilina | 14 | 13 |
5 | MHK Dolný Kubín | 14 | 10 |
6 | HC 07 Detva | 14 | 10 |
7 | Draci Liptovský Mikuláš | 14 | 8 |
8 | HKM Zvolen - mládež | 14 | 5 |
SŽ "A" NADSTAVBA 9-15, REGIÓN STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI - Ban.Bystrica Red | 12 | 22 |
2 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 17 |
3 | MŠK Púchov | 12 | 15 |
4 | MHK Ružomberok | 12 | 12 |
5 | MŠHK - mládež Prievidza, n.o. | 12 | 7 |
6 | SPORT TREND Žiar n.Hronom | 12 | 6 |
7 | HK Spartak Dubnica | 12 | 5 |
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC Košice | 12 | 23 |
2 | MŠKM Trebišov | 12 | 15 |
3 | HK HUMENSKÉ LEVY | 12 | 14 |
4 | HC Bulls Vranov | 12 | 10 |
5 | HC Prešov | 12 | 9 |
6 | HK Sabinov | 12 | 8 |
7 | HK Dukla Michalovce - mládež | 12 | 5 |
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 12 | 24 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 17 |
3 | Ha Slávia Prešov | 12 | 13 |
4 | Hokejový klub Spiš Indians | 12 | 12 |
5 | HK Slovan Gelnica | 12 | 7 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 12 | 7 |
7 | MHK Kežmarok | 12 | 4 |
Nadstavba 1-6 starší žiaci, región Východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 15 | 26 |
2 | HC Košice | 15 | 21 |
3 | MŠKM Trebišov | 15 | 15 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 15 | 15 |
5 | Ha Slávia Prešov | 15 | 7 |
6 | HK HUMENSKÉ LEVY | 15 | 6 |
Nadstavba 7-14 starší žiaci, región Východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Dukla Michalovce - mládež | 14 | 18 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 14 | 17 |
3 | HC Prešov | 14 | 17 |
4 | Hokejový klub Spiš Indians | 14 | 16 |
5 | HC Bulls Vranov | 14 | 16 |
6 | HK Slovan Gelnica | 14 | 14 |
7 | HK Sabinov | 14 | 13 |
8 | MHK Kežmarok | 14 | 1 |
Turnaj O pohár olympijských nádejí v kategórii "STARŠÍ ŽIACI A" | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 5 | 10 |
2 | HC Košice | 5 | 7 |
3 | HOBA Bratislava | 5 | 6 |
4 | MHA Martin | 5 | 4 |
5 | BARANI Ban.Bystrica White | 5 | 2 |
6 | HK ŠKP Poprad | 5 | 1 |
Región ZÁPAD, Starší žiaci A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 26 | 48 |
2 | HOBA Bratislava | 26 | 47 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 26 | 46 |
4 | MMHK Nitra | 25 | 35 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava | 26 | 27 |
6 | MHKM Skalica | 26 | 27 |
7 | HK Gladiators Trnava | 26 | 25 |
8 | HOKEJ Nové Mesto n/V | 24 | 22 |
9 | HC Topoľčany | 26 | 17 |
10 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 25 | 16 |
11 | HK Levice | 24 | 15 |
12 | HC Lamač | 23 | 12 |
13 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 26 | 10 |
14 | HK Iskra Partizánske | 25 | 7 |
Región STRED, Starší žiaci A - MODRÁ SKUPINA | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 12 | 21 |
2 | Draci Liptovský Mikuláš | 12 | 16 |
3 | HC 07 Detva | 12 | 13 |
4 | HKM Zvolen - mládež | 12 | 10 |
5 | MHK Ružomberok | 12 | 10 |
6 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 8 |
7 | BARANI - Ban.Bystrica Red | 12 | 6 |
Región STRED, Starší žiaci A - BIELA SKUPINA | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI Ban.Bystrica White | 14 | 24 |
2 | MHA Martin | 14 | 21 |
3 | VLCI Žilina | 14 | 19 |
4 | MHK Dolný Kubín | 14 | 17 |
5 | MŠK Púchov | 14 | 12 |
6 | HK Spartak Dubnica | 14 | 10 |
7 | MŠHK - mládež Prievidza, n.o. | 14 | 9 |
8 | SPORT TREND Žiar n.Hronom | 14 | 0 |
SŽ "A" NADSTAVBA 1-8, REGIÓN STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI Ban.Bystrica White | 14 | 24 |
2 | MHA Martin | 14 | 23 |
3 | HK Brezno | 14 | 19 |
4 | VLCI Žilina | 14 | 13 |
5 | MHK Dolný Kubín | 14 | 10 |
6 | HC 07 Detva | 14 | 10 |
7 | Draci Liptovský Mikuláš | 14 | 8 |
8 | HKM Zvolen - mládež | 14 | 5 |
SŽ "A" NADSTAVBA 9-15, REGIÓN STRED | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | BARANI - Ban.Bystrica Red | 12 | 22 |
2 | HKM Rimavská Sobota | 12 | 17 |
3 | MŠK Púchov | 12 | 15 |
4 | MHK Ružomberok | 12 | 12 |
5 | MŠHK - mládež Prievidza, n.o. | 12 | 7 |
6 | SPORT TREND Žiar n.Hronom | 12 | 6 |
7 | HK Spartak Dubnica | 12 | 5 |
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina VÝCHOD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC Košice | 12 | 23 |
2 | MŠKM Trebišov | 12 | 15 |
3 | HK HUMENSKÉ LEVY | 12 | 14 |
4 | HC Bulls Vranov | 12 | 10 |
5 | HC Prešov | 12 | 9 |
6 | HK Sabinov | 12 | 8 |
7 | HK Dukla Michalovce - mládež | 12 | 5 |
Región VÝCHOD, Starší žiaci A, skupina ZÁPAD | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 12 | 24 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 17 |
3 | Ha Slávia Prešov | 12 | 13 |
4 | Hokejový klub Spiš Indians | 12 | 12 |
5 | HK Slovan Gelnica | 12 | 7 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 12 | 7 |
7 | MHK Kežmarok | 12 | 4 |
Nadstavba 1-6 starší žiaci, región Východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 15 | 26 |
2 | HC Košice | 15 | 21 |
3 | MŠKM Trebišov | 15 | 15 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 15 | 15 |
5 | Ha Slávia Prešov | 15 | 7 |
6 | HK HUMENSKÉ LEVY | 15 | 6 |
Nadstavba 7-14 starší žiaci, región Východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Dukla Michalovce - mládež | 14 | 18 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 14 | 17 |
3 | HC Prešov | 14 | 17 |
4 | Hokejový klub Spiš Indians | 14 | 16 |
5 | HC Bulls Vranov | 14 | 16 |
6 | HK Slovan Gelnica | 14 | 14 |
7 | HK Sabinov | 14 | 13 |
8 | MHK Kežmarok | 14 | 1 |