Program a výsledky

Región východ, základná časť, U11

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:3
14.09.2019
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
3:4
31.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:9
28.09.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Košice HC Košice
7:4
05.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
0:8
19.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Prešov Penguins Prešov Penguins
4:4
26.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:4
02.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
4:11
09.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:3
16.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
4:4
23.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:4
30.11.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
6:5
08.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13.

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:1
07.01.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Sabinov HK Sabinov
1:3
11.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:6
18.01.2020
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:4
22.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
01.02.2020
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
13:20
08.02.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
22.02.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
29.02.2020
HK Sabinov HK Sabinov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
11:30
07.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
14.03.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:30
21.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
28.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov