Program a výsledky

Región východ, základná časť, U12

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
38:2 kont.
14.09.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:12
28.09.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC KOŠICE HC KOŠICE
3:6
05.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:3
19.10.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Prešov Penguins Prešov Penguins
10:13
26.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:3
02.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
6:5
09.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:3
16.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
8:9
23.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
8:4
30.11.2019
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
1:13
08.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6.

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
12:4
07.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:6
11.01.2020
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
16:4
18.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
4:1
25.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
01.02.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
03.02.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC KOŠICE HC KOŠICE
10:15
12.02.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
22.02.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
29.02.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
07.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
14.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
21.03.2020
HC KOŠICE HC KOŠICE
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
9:00
28.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:00
04.04.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
11:15
11.04.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves