Rozpis prípravného obdobia hráčov HK Mládež Michalovce

SŤAHUJ ROZPIS 

Začiatok prípravného obdobia pre J, D, K, 8, 7, 6 a 5 - 4.5.2020

Začiatok prípravného obdobia pre 4, 3, 2. ročník - 11.5.2020

Začiatok prípravného obdobia pre 1. ročník (budúci prváci) - 1.6.2020

V prípade otázok kontaktujte svojho trénera.

Prípravka 4. ročník 2020/21 (budúcoročný štvrtáci)

(Inrisko pri zimnom štadióne - oproti športovej hale) 

(športové oblečenie, fľaša s vodou oznaačené menom a priezviskom a hokejka)

čas tréningu 16:30 - 17:30 (deti vykladať na rohu štadióna zo stany od Laborca - nevoziť pred športovú halu!)

Hlavný tréner: Mgr. Martin Stripai 0908 919 467

 

 

Prípravka a predprípavka 3 + 2. ročník 2020/21 (budúcoročný tretiaci a druháci)

(Inrisko pri zimnom štadióne - oproti športovej hale) 

(športové oblečenie, fľaša s vodou oznaačené menom a priezviskom a hokejka)

čas tréningu 17:30 - 18:30 (deti vykladať na rohu štadióna zo stany od Laborca - nevoziť pred športovú halu! )

Hlavný tréner: Mgr. Martin Stripai 0908 919 467

Dorast 2020 /2021

                                                                                                                                                       (Ihrisko pri zimnom štadióne)

Prvá skupina: 14.30 – 16.00 hod.                                         Druhá skupina: 16.00 – 17.30 hod. 

Patrik Kužma                                                                                      Ján Drinka      

Jakub Hrubovský                                                                                Richard Šechný

Roman Fonfer                                                                                   Matúš Koba

Lukáš Kovaľ                                                                                        Roman Novák

Marcel Doboš                                                                                    Stanislav Podolský

Samuel Hitráček                                                                                Dávid Mikloš

Pavol Lukacko                                                                                    Martin Kočiš

Lukáš Kovka                                                                                       Jakub Domanič

Sebastián Šteklač                                                                              Peter Dolinič

Branislav Babjačok                                                                            Roman Jakubec

Dávid Kužma                                                                                      Tomáš Rondoš

Kamil Rohaľ                                                                                        Kristián Šulof

Viliam Kurila                                                                                      Jakub Čenčarik

Daniel Jenčko                                                                                    Adrián Matušinský

Jozef Tomko                                                                                     

            Viktor Brezina

 

 

Tréner: Mgr. Ivan Králik – tel. kontakt: 0907 533 117

Tréner: Radoslav Regenda – tel. kontakt: 0907 417 933

 

Kadeti 2020 /2021

                                                                                                                                                       (Ihrisko pri zimnom štadióne)

Prvá skupina: 08.00 – 09.15 hod.                                         Druhá skupina: 12.45 – 14.00 hod.    resp. 12.30 – 13.45 hod.

Adrián Škumanič                                                                                Dávid Mitník  

Dávid Čižmár                                                                                     Jakub Schmidt

Peter Zbihlej                                                                                      Jozef Knapec

Lukáš Majerník                                                                                  Laura Medviďová

Patrik Lancoš                                                                                     Martin Čuvan

Pavol Prokopovič                                                                               Peter Bodnár

Róbert Fedor                                                                                     Richard Petija

Štefan Varga                                                                                     Samuel Smaržík

Tobias Smolko                                                                                   Sarah Maďarčíková

Tomáš Sabov                                                                                      Jakub Hrubý

Tomáš Šimko                                                                                     Michal Kornuc

Lukáš Marcin                                                                                     Martin Vinc

                                                                                                          Marko Repka

                                                                                  

 

 

Tréner: Radoslav Regenda – tel. kontakt: 0907 417 933

Tréner: Mgr. Ivan Králik – tel. kontakt: 0907 533 117

 

8. a 7. ŠHT 2020 /2021

                                                                                                                                                                (Ihrisko pri 5. ZŠ)

1. skupina: 08.00 – 09.15 hod.       2. skupina: 09.30 – 10.45 hod.         3. skupina: 11.00 – 12.15 hod.

Daniel Réh                                          Lukáš Barkasi                                     Maroš Jenčík  

Frederik Lorinc                                   Samuel Josipčuk                                 Martin Bali   

Jakub Eštok                                         Adam Rusin                                        Adam Lancoš

Samuel Palinský                                 Ján Dolinič                                          Maxo Eštok

Lukáš Tomko                                      Tobias Ranič                                       Jakub Dobiaš  

Kristián Kostovčík                               Samuel Hajdučko                               Lukáš Čornej

Martin Eštok                                       Samuel Kizák                                      Filip Stanko

Tobias Jasčur                                      Hugo Hakoš                                        Alex Koceľa

Ivan Matta                                         Dávid Stanko                                      Andrej Macko

Richard Suško                                     Adrián Majerník                                 Alexandra Puchľáková

Adam Tóth                                                                                                        Andrejová Aexandra

                                                                                              

 

Tréner: Peter Štekláč – tel. kontakt: 0908 523 421

 

 

6. a 5. ŠHT 2020 /2021

                                                                                                                                                                (Ihrisko pri 5. ZŠ)

Skupina 6: 16:30 – 17:45 hod.                                         Skupina 5: 15:00 – 16.15 hod.    

Markus Bali                                                                                Adriana Baločková   

Oliver Biľo                                                                                   Matúš Harman

 Theo Čvirk                                                                                  Terézia Husťáková

Alexander Hríb                                                                            Mariana Puchľáková

Damián Kočiš                                                                               Lukáš Urban

Samuel Kolesár                                                                            Peter Mižík

Simon Lórinc                                                                                Oliver Hlad

Jakub Molnár                                                                               Janka Midlíková

Marián Papaj                                                                               Marko Gujda

Filip Procházka                                                                            Michal Čuvan

Tomáš Šanta                                                                                Maroš Holúbek 

Marko Vinc                                                                                  Kristián Kachnič

Nicolas Štefan                                                                              Tobias Tomej

Timur Sobek                                                                                Maximilián Rovňák

Nikolas Serenčko                                                                        Matúš Klesik                                                                                                        

                                                                                                               Jakub Mackulin

                                                                                                                   Marin Tocík

                                                                                                                  Daniela Laškodiová

                                                                                                                  Medvíď

 

 

Tréner: Juraj Rudy – tel. kontakt: 0918 880 081